Služby

Autorizovaný servis

Jako distributor poskytujeme záruční i pozáruční servis veškerých přístrojů značky LEISTER a přístrojů Sarnamatic. Servis zajišťují certifikovaní pracovníci vyškolení přímo v centrále společnosti Leister Technologies AG ve Švýcarsku.

Postup servisní zakázky

  • Objednejte u nás svoz pro odeslání opravovaných přístrojů. Nebo je přivezte.
  • Servisní technik Vás bude kontaktovat ohledně rozsahu závady a předběžné ceny. Prosíme o uvedení telefonního čísla a emailu zodpovědné osoby.
  • Diagnostiku přístroje vykonáváme bezplatně bez ohledu na to, jestli se rozhodnete pro opravu, nebo ne.
  • Po schválení opravy zákazníkem je oprava neprodleně provedena, v případě nutnosti objednány specifické náhradní díly a zákazník je informován o předběžném termínu dokončení opravy.
  • Zakázka je doručena zpět zákazníkovi, a to buď svozovou službou, osobně našimi pracovníky nebo osobním odběrem

Pozn.: WELDPLAST ČR s.r.o. neručí za příslušenství zaslané společně s přístrojem do opravy.

Školení

Podle potřeb zákazníka poskytujeme odborná školení a to buď u zákazníka, nebo přímo v našich školicích prostorách. Spolupracujeme a podílíme se na pravidelných školeních těchto výrobců a prodejců materiálů:

Testovací středisko

Výrobcům materiálů nabízíme možnost užší spolupráce - od testů svařitelnosti materiálů po služby laboratoře LEISTER ve Švýcarsku.

 

Výkup přístrojů

Vaše stávající přístroje vykoupíme jak protiúčtem při nákupu nového vybavení LEISTER, tak za finanční kompenzaci. K odprodeji je možné nabídnout svařovací automaty, extrudery i ruční přístroje.

Postup výkupu

  • Objednejte u nás svoz přístroje, nebo jej přivezte.
  • Servisní technik Vás bude kontaktovat ohledně stavu přístroje a předběžné ceny. Prosíme o uvedení telefonního čísla a emailu zodpovědné osoby.
  • Diagnostiku přístroje vykonáváme bezplatně bez ohledu na to, jestli se rozhodnete přístroj odprodat, nebo ne.
  • Po schválení ceny zákazníkem je uzavřena smlouva o prodeji, v případě nutnosti objednány specifické náhradní díly pro uvedení přístroje do provozuschopného stavu a jejich cena je odečtena od ceny prodejní.
  • Zákazníkovi je započítána výkupní cena při dalším nákupu, nebo vyplacena finanční kompenzace.

Systémová řešení

Pro aplikaci tepla pomocí horkého vzduchu poskytujeme konzultace a návrhy ucelených řešení dle požadavků zákazníka. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Porovnání produktů

Porovnání produktů

Produkt jsme přidali k porovnání. Přejete si přejít na stránku Porovnání produktů

Zavřít