Služby

Autorizovaný servis

Jako distributor poskytujeme záruční i pozáruční servis veškerých přístrojů značky LEISTER a přístrojů Sarnamatic. Servis zajišťují certifikovaní pracovníci vyškolení přímo v centrále společnosti Leister Technologies AG ve Švýcarsku.

Postup servisní zakázky

  • Objednejte u nás svoz pro odeslání opravovaných přístrojů. Nebo je přivezte.
  • Servisní technik Vás bude kontaktovat ohledně rozsahu závady a předběžné ceny. Prosíme o uvedení telefonního čísla a emailu zodpovědné osoby.
  • Diagnostiku přístroje vykonáváme bezplatně bez ohledu na to, jestli se rozhodnete pro opravu, nebo ne.
  • Po schválení opravy zákazníkem je oprava neprodleně provedena, v případě nutnosti objednány specifické náhradní díly a zákazník je informován o předběžném termínu dokončení opravy.
  • Zakázka je doručena zpět zákazníkovi, a to buď svozovou službou, osobně našimi pracovníky nebo osobním odběrem

Pozn.: WELDPLAST ČR s.r.o. neručí za příslušenství zaslané společně s přístrojem do opravy.

Svoz oprav a doručování

Svoz oprav

Svoz oprav zdarma je možné objednat telefonicky nebo emailem. Svoz bude realizován do 24 hodin od objednání (během pracovních dnů).
Pro odesílání servisních objednávek zpět zákazníkovi využíváme služeb společností WE|DO - bývalý INTIME (Česká republika), PPL CZ s.r.o. (Česká republika), DHL Parcel Slovensko spol. s r.o. (Slovensko) dle jejich platných ceníků. O stavu zásilky je zákazník průběžně informován emailem. Zásilku je také možné sledovat na internetu.

Doručování zboží

Pro odesílání objednávek zákazníkovi využíváme služeb společností WE|DO - bývalý INTIME (Česká republika), PPL CZ s.r.o. (Česká republika), DHL Parcel Slovensko spol. s r.o. (Slovensko) dle jejich platných ceníků. O stavu zásilky je zákazník průběžně informován emailem. Zásilku je také možné sledovat na internetu.
Svařovací automaty doručujeme osobně na místo určené zákazníkem v rámci České a Slovenské republiky. Součástí dodání je i školení zákazníka.

Školení

Podle potřeb zákazníka poskytujeme odborná školení a to buď u zákazníka, nebo přímo v našich školicích prostorách. Spolupracujeme a podílíme se na pravidelných školeních těchto výrobců a prodejců materiálů:

Testovací středisko

Výrobcům materiálů nabízíme možnost užší spolupráce - od testů svařitelnosti materiálů po služby laboratoře LEISTER ve Švýcarsku.

 

Výkup přístrojů

Vaše stávající přístroje vykoupíme jak protiúčtem při nákupu nového vybavení LEISTER, tak za finanční kompenzaci. K odprodeji je možné nabídnout svařovací automaty, extrudery i ruční přístroje.

Postup výkupu

  • Objednejte u nás svoz přístroje, nebo jej přivezte.
  • Servisní technik Vás bude kontaktovat ohledně stavu přístroje a předběžné ceny. Prosíme o uvedení telefonního čísla a emailu zodpovědné osoby.
  • Diagnostiku přístroje vykonáváme bezplatně bez ohledu na to, jestli se rozhodnete přístroj odprodat, nebo ne.
  • Po schválení ceny zákazníkem je uzavřena smlouva o prodeji, v případě nutnosti objednány specifické náhradní díly pro uvedení přístroje do provozuschopného stavu a jejich cena je odečtena od ceny prodejní.
  • Zákazníkovi je započítána výkupní cena při dalším nákupu, nebo vyplacena finanční kompenzace.

Systémová řešení

Pro aplikaci tepla pomocí horkého vzduchu poskytujeme konzultace a návrhy ucelených řešení dle požadavků zákazníka. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Porovnání produktů

Porovnání produktů

Produkt jsme přidali k porovnání. Přejete si přejít na stránku Porovnání produktů

Zavřít