Novinky

TRIAC nezklame ani na Antarktidě

Koncem ledna 2023 se jeden z našich zákazníků, pan Dimitris Georgiadis, pokrývač z Vrbna pod Pradědem, vypravil společně s vědci z brněnské Masarykovy univerzity na expedici do Antarktidy. Jeho úkolem bylo položení nové střechy z PVC fólie na Mendelově vědecké základně na ostrově Jamese Rosse.

Více
AKCE: UNIDRIVE 500 + multifunkční nůž zdarma

Využijte slevu 12 % na nákup svařovacího poloautomatu UNIDRIVE 500 a navíc od nás dostanete praktický multifunkční nůž.

Více
Porovnání horkovzdušného svařování se svařováním za studena

Na mnoha místech se při práci se střešními a podlahovými materiály stále hojně využívá svařování za studena pomocí rozpouštědel. V následujícím příspěvku a videu vysvětlujeme výhody svařování horkým vzduchem ve srovnání s chemickou metodou.

Více
Jarní nabídka

S příchodem jara vám přinášíme zajímavou nabídku. Při koupi svařovacího automatu VARIMAT V2 nebo UNIROOF AT od nás dostanete jako dárek ruční svařovací přístroj TRIAC ST s příslušenstvím v hodnotě 11 750 Kč.

Více
Vánoční nadílka od LEISTER

K nákupu svařovacího automatu nebo extrudéru od nás dostanete dárek.

Více
Opatření COVID19

Prodej na na našich pobočkách pokračuje. Pouze s omezeními týkajícími se dodržování nezbytných, zejména hygienických opatření.

Více
SEAMTEK W-900 AT

Na veletrhu MSV 2018 jsme prvně představili inovovaný svařovací přístroj pro průmyslové tkaniny. V prodeji bude od listopadu 2018

Více
HEMTEK ST - svařování lemů nebylo nikdy snazší

Svařovací přístroj HEMTEK ST je určen pro širokou škálu aplikací – velice snadno můžete svařovat např. propagační bannery, plachty apod. Přístroj během chvíle a velmi jednoduše připevníte k téměř jakémukoliv pracovnímu stolu a můžete začít svařovat.

Více
Svařovací automaty LEISTER UNIROOF AT/ST

Nový UNIROOF AT/ST je flexibilní svařovací automat vhodný jak na ploché střechy, tak na šikmé střechy až do 30° sklonu. Úzký design a patentovaná pohyblivá náprava umožňuje svařování velmi blízko stěn (až 10 cm), na atikách nebo v zúžených prostorech.

Více
Porovnání produktů

Porovnání produktů

Produkt jsme přidali k porovnání. Přejete si přejít na stránku Porovnání produktů

Zavřít