Často kladené dotazy

Píšete o sobě jako o „výhradním distributorovi“ – co to znamená?

Jako společnost máme uzavřenou distribuční smlouvu přímo s Leister Technologies AG, která nás opravňuje vystupovat jako autorizovaný distributor a servisní středisko pro dané území, tedy Českou a Slovenskou republiku.

Ochranná známka a logo Leister

Obchodní značka a logo Leister jsou registrovanou ochrannou známkou i pro území České a Slovenské republiky. Svolení k použití uděluje přímo Leister Technologies AG svým autorizovaným distributorům, kteří mohou toto svolení dále poskytnout – za určitých podmínek. V případě, že chcete logo Leister použít pro svoji provozovnu či obchodní materiály (ceníky, katalogy, firemní web…), kontaktujte nás.

Záruční doba 1 rok? Je to vůbec legální?

Leister Technologies AG poskytuje na své hotové výrobky (vyjma topných těles) záruční dobu 1 roku. Tuto záruční lhůtu poskytujeme dále i my, a to dle obchodního zákoníku – zboží prodáváme pouze firmám a živnostníkům. Tak by se dala v krátkosti shrnout teorie záručních lhůt. Z praktického hlediska to není příliš důležité. Výrobky Leister jsou velmi kvalitní a jejich životnost je ve většině případů dána životností použitých materiálů a použitými technologiemi. Při pravidelné údržbě – tedy alespoň jednou ročně nechat přístroj vyčistit, nechat vyměnit uhlíky motoru atd., v závislosti na míře použití – přístroje vydrží několik let až čtvrt století. Není neobvyklé, že servisujeme přístroje starší 10 let.

Jak poznám originální zboží Leister?

Vždy hledejte označení „LEISTER“. Je na všech přístrojích, absolutní většině příslušenství včetně trysek, na topných tělesech, ohřívačích… prostě skoro všude. Nové výrobky kupujte od důvěryhodných partnerů. Zelená barva rozhodně není záručený způsob, jak poznat originální Leister výrobek.

Porovnání produktů

Porovnání produktů

Produkt jsme přidali k porovnání. Přejete si přejít na stránku Porovnání produktů

Zavřít