Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Svoz oprav a doručování zboží

Svoz oprav 

Svoz oprav zdarma je možné objednat telefonicky nebo emailem. Svoz bude realizován do 24 hodin od objednání během pracovních dnů.
Pro odesílání servisních objednávek zpět zákazníkovi využíváme služeb společností PPL CZ s.r.o. (Čechy), Toptrans EU, a.s. (Morava), DHL Parcel Slovensko spol. s r.o. (Slovensko) dle jejich platných ceníků. O stavu zásilky je zákazník průběžně informován emailem. Zásilku je také možné sledovat na internetu.

Doručování zboží 

Pro odesílání zbožových objednávek používáme služby společností PPL CZ s.r.o. (Čechy), Toptrans EU, a.s. (Morava), DHL Parcel Slovensko spol. s r.o. (Slovensko) dle jejich platných ceníků. O stavu zásilky je zákazník průběžně informován emailem. Zásilku je také možné sledovat na internetu.

Svařovací automaty doručujeme osobně na místo určené zákazníkem v rámci České a Slovenské republiky, součástí dodání je i školení zákazníka.